IP TELEFON

Daha ucuza konuşmak sizinde hakkınız, üstelik santral yatırımı yapmadan

Sağlayıcı Kurumsal VoIP hizmeti, IP veri şebekelerimiz üzerinden ses taşınmasına olanak sağlayan bir teknolojidir. Sistem, sesin sayısal hale getirilmesi ve sıkıştırılması şeklinde iki aşamada çalışır. Bu amaçla işletmelerin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre bir voice gateway, router veya ses destekli modem cihazı kullanılır.

Maliyetlerini düşürüp, kapasitelerine göre artan avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmeleri yapan tüm işletmeler için ideal bir çözümdür. Sağlayıcı Kurumsal VoIP hizmeti, kurumlar için ekonomik ve alternatif ses hizmeti olarak öne çıkmaktadır. Sağlayıcı Kurumsal VoIP hizmetini satın aldığın andan itibaren, Sağlayıcı altyapısına bağlı olmanın verdiği güvenceyi yaşayabilir, uzak mesafe ve GSM aramalarınızı esnek ve ihtiyaçlarınıza uygun biçimde, daha fazla ödemenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanızın VoIP entegrasyon süreci, konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından tüm altyapı ve ekipman ihtiyaçlarına uygun bir şekilde projelendirilerek tarafınıza sunulmaktadır.